Fantasy PBF. Gra jest obecnie w fazie BETA.

IndeksCalendarFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Karczma "Krwawy Byk"

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
PhoXinuS

Liczba postów : 15

Karta Postaci
Imię Postaci: Akin Dawkins
Rasa: Krasnolud tarczowy
Wzrost: 137 cm

PisanieTemat: Re: Karczma "Krwawy Byk"   Wto Kwi 24, 2018 3:16 pm

Zaprawdę ciekawa kompania się trafiła. Nie dość, że krasnoludy z krwi i kości to jeszcze zaprawieni wojacy. Starając się jak najbardziej ukryć zainteresowanie polał sobie kufel piwa rozsiadając się wygodnie w swoim płaszczu

- Ano sam. Nie lubię zbytnich konowenna...konwenanesów więc polejcie sobie - spojrzał z uśmiechem na dzbanek z resztką trunku - Zwą mnie Akin lecz wołać mnie możecie jak chcecie. No! Polejcie! Nie po to to kupiłem by samemu pić - Zaśmiał się w głos - Co was tu sprowadza? - zapytał polewając jednemu z towarzyszy
Powrót do góry Go down
Vesteng
Admin

Liczba postów : 105

Karta Postaci
Imię Postaci: Durrant Brownrigg
Rasa: Człowiek
Wzrost: 200cm

PisanieTemat: Re: Karczma "Krwawy Byk"   Wto Kwi 24, 2018 6:26 pm

Nie trzeba było im dwa razy powtarzać. Szybko dobrali się do baryłki i napełnili swoje kufle.

-Jak żeś to ubił? Opowiesz? - kontynuował rudy - Ach, tak... Kognerlig jestem. Ten w kapturze to Ralgaen, a ten dziadek to Glorirnack. Co sprowadza? Prawdopodobnie co każdego. Przerwa w przyjemnej atmosferze i trunek.

"Honor zginął, ale zobaczę, co da się zrobić." ~ Brandon Sanderson, "Słowa Światłości"

Moje Postaci:
Durrant Brownrigg
- Motyw Durranta
Ayvanes - Motyw Ayvanes
Akasha Rayne - Motyw Akashy
Powrót do góry Go down
http://aleinor.forumpolish.com

Karczma "Krwawy Byk"
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3