Fantasy PBF. Gra jest obecnie w fazie BETA.

IndeksCalendarFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Las w pobliżu Aleinor

Go down 
AutorWiadomość
Vesteng
Admin

Liczba postów : 85

Karta Postaci
Imię Postaci: Durrant Brownrigg
Rasa: Człowiek
Wzrost: 200cm

PisanieTemat: Las w pobliżu Aleinor   Czw Mar 29, 2018 9:54 pm

W pobliżu Aleinor, na północy znajdował się dość duży las, o średniej gęstości, jednak nie całkowicie przejrzysty. Przechodziło przez niego kilka szlaków, którymi od czasu do czasu przejeżdżała jakaś karawana lub podróżowali ludzie, zarówno pieszo, jak i konno, a nawet wozami. W lesie nie brakowało również zwierzyny, czasami zdarzało się, iż napadała ona na podróżujących.

Ayvanes z Aliccą właśnie opuściły miasto, gdy Ayvanes zatrzymała się, by ubrać wszelkie uzbrojenie, które obecnie niosła w rękach. Aż tak miała dość tamtego miejsca, by nie zatrzymać się wcześniej by to zrobić.

-Muszę to ubrać. Dla bezpieczeństwa.

"Honor zginął, ale zobaczę, co da się zrobić." ~ Brandon Sanderson, "Słowa Światłości"

Moje Postaci:
Durrant Brownrigg
- Motyw Durranta
Ayvanes - Motyw Ayvanes
Powrót do góry Go down
http://aleinor.forumpolish.com
Nilkhari

Liczba postów : 58

Karta Postaci
Imię Postaci: Alicca Vittorei
Rasa: Elf Księżycowy
Wzrost: 152 cm

PisanieTemat: Re: Las w pobliżu Aleinor   Czw Mar 29, 2018 10:12 pm

Alicca oczywiście zabrała ze sobą swój łuk. Trzyma go zawsze pod ladą wraz ze swoją torbą,
na wszelki wypadek. Miała go teraz przewieszonego przez ramię, oraz kołczan wraz z strzałami, zaraz przy nim. Obserwowała centaurzycę jak się ubiera. Uśmiechała się do niej lekko. Kiedy tylko skończyła zagadała do niej

- opowiesz mi? Brzmi to bardzo ciekawie. Może sama bym poszła pomóc, jeżeli się przydam...
Powrót do góry Go down
Vesteng
Admin

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Las w pobliżu Aleinor   Czw Mar 29, 2018 10:19 pm

-To jest... trochę straszne. Podobno znikają ludzie... i wracają szaleni, ze znakami na ciele. I zabijają wszystko wokół. Trochę jak wojna, tylko przeciwko swoim. Tak słyszałam... ale na pewno więcej przeczytasz na tych papierkach co wszędzie wiszą tam u was.

Powiedziała całkowicie szczerze, z przejętym wyrazem twarzy. Z uzbrojeniem poradziła sobie względnie szybko i za chwilę mogły ruszać w las. Rośliny powoli zaczynały odzyskiwać liście, a całe życie jakoby budziło się po zimowej śmierci. Ayvanes wzięła głęboki oddech, zadowolona i uśmiechnięta.

-Prawie jak w domu...

"Honor zginął, ale zobaczę, co da się zrobić." ~ Brandon Sanderson, "Słowa Światłości"

Moje Postaci:
Durrant Brownrigg
- Motyw Durranta
Ayvanes - Motyw Ayvanes
Powrót do góry Go down
Nilkhari

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Las w pobliżu Aleinor   Czw Mar 29, 2018 10:33 pm

Alicca uważnie wysłuchała centaurzycy.
I widać było po niej że mocno nad czymś myśli. Wieści te nie brzmiały za dobrze, trzeba było coś poradzić. Zaraz i Ona wkroczyła do lasu i rownież wciągnęła glosno powietrze przez nos

- tak... Prawie jak w domu...

powiedziala cicho w zamysleniu. Potrzasnela glową

- Choć teraz mój dom jest właśnie tam. W tej karczmie. Ale czasem wychodzę tu pochodzić.

Powrót do góry Go down
Vesteng
Admin

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Las w pobliżu Aleinor   Czw Mar 29, 2018 10:41 pm

-Ja nigdy nie będę w domu. Nie byłam wystarczająco dobra... i nieco głupia.

Powiedziała krótko i głęboko westchnęła i szurnęła kopytem w ziemi, po czym warknęła cicho.

-Ale teraz sobie radzę. Muszę sobie radzić. Może któregoś dnia... zostanę kimś, kim nie będzie się gardzić.

Widać było, że emocje związane... z tym tematem ją przepełniają... Widać było, jak ma ochotę się urwać i po prostu popędzić w las, jakoś to wszystko odreagować, stojąc obok Aliccy wręcz odrobinę się trzęsła. Była jednocześnie wściekła i załamana. A uprzednie zamknięcie w pomieszczeniu nie ułatwiało jej pozbycia się żadnych z tych emocji.

Moje Postaci:
Durrant Brownrigg
- Motyw Durranta
Ayvanes - Motyw Ayvanes
Powrót do góry Go down
Nilkhari

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Las w pobliżu Aleinor   Czw Mar 29, 2018 11:01 pm

Elfka niestety doskonale ją rozumiała.
Może nie została wygnana, ale można by pod to podciągnąć. Podeszła do centaurzycy i tym razem to Ona ją przytuliła mocno

- wiesz moja droga. Jak miałam jakieś 40 lat wypadki potoczyły się tak, że musiałam uciekać z rodzinnego domu. W którym została tylko i wyłącznie siostra... Teraz tą siostrę zostawiłam, tam gdzie ostatnio się widziałyśmy. I mam nadzieję, że nie przyjdzie tu za mną. Podróżowałam po świecie dobre 60 lat. Nie mając nikogo. Więc tak. Rozumiem Cię.

Czyż to nie ich pierwsza prawdziwa rozmowa? Wcześniej jakoś nie było okazji...
Powrót do góry Go down
Vesteng
Admin

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Las w pobliżu Aleinor   Pią Mar 30, 2018 1:44 pm

-Ale to... boli.

Powiedziała cicho, prawie że szepcząc.

-Poza tym ty masz... innych ludzi. Możesz iść też do narzeczonego... a ja? Mnie się omija i pokazuje palcami.

Spojrzała gdzieś w bok... Po czym uderzyła najbliższe drzewo z warknięciem. Tupnęła nogą dość mocno.

-Czasami chciałabym być po prostu... taka jak wszyscy. Może wtedy byłoby inaczej...

Moje Postaci:
Durrant Brownrigg
- Motyw Durranta
Ayvanes - Motyw Ayvanes
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Las w pobliżu Aleinor   

Powrót do góry Go down

Las w pobliżu Aleinor
Powrót do góry 
Strona 1 z 1