Fantasy PBF. Gra jest obecnie w fazie BETA.

IndeksCalendarFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Kreatywny Tytuł Wątku.

Go down 
AutorWiadomość
Vesteng

Liczba postów : 100

Karta Postaci
Imię Postaci: Durrant Brownrigg
Rasa: Człowiek
Wzrost: 200cm

PisanieTemat: Kreatywny Tytuł Wątku.   Pon Sty 29, 2018 10:11 pm

Od czego by tu zacząć...

Może od swoistego ostrzeżenia z przekąsem: Wydaje mi się, że z całej kadry Adminowo-Modowo-MGowej to ja gryzę najbardziej. W rzeczywistości...?

Pozostaje spytać którąś z moich ofia- osób na forum... Blisko było.

Tak na poważniej:
Wychodzę z założenia, że z każdym da się dogadać, jeśli tylko w obie strony płynie chociaż podstawowa ilość szacunku. Jeśli ktoś przychodzi do mnie z ilością wyczucia równej wyważeniu drzwi z buta, nie wróżę nam długiej i owocnej współpracy. To powiedziawszy nie oczekuję, iż ktokolwiek będzie mi się kłaniał w pas. Po prostu traktujmy się jak ludzi, nie jak śmieci. Przecież wszyscy jesteśmy tutaj, żeby dobrze się bawić i być może nawiązać przyjaźni wszelakie.

Jako MG:

• Nie jestem MG znanym z bogatych opisów akurat tego jednego konkretnego liścia dębu wiszącego na drzewie w lesie w środku lata. Moje opisy są bardziej praktyczne, pozwalające wyobrazić sobie otoczenie, lecz nie atakujące niepotrzebną ilością tekstu nieistotnych szczegółów. Jeśli idziemy ścieżką w lesie, to idziemy ścieżką w lesie, a nie liczymy ile kamyczków minęliśmy po drodze.
  • Podstawową zasadą u mnie, której łamania absolutnie nie toleruję i działa mi to bardzo na nerwy - własne sprawy załatwiamy na własnym podwórku. Rozumiem przez to, że jeśli Ty, jako gracz, lub ja jako MG mamy jakieś pytanie bądź coś nie podoba nam się w poście drugiej strony, kontaktujemy się ze sobą na PW i rozwiązujemy problem spokojnie we własnym zakresie. Zdarzyć się może, że rozkojarzony czymś innym (ponownie, jesteśmy tylko ludźmi i mamy też życia realne) pominę jakiś aspekt działania postaci w odpisie, bądź na coś nie zareaguję. Być może nie rozumiesz, o co chodziło mi w odpisie? Pytaj i pisz - o wszystkim da się na spokojnie porozmawiać. Jeśli zamierzasz wyskakiwać z każdym najmniejszym błędem czy pytaniem publicznie i robić jakieś sceny - od razu mówię, dziękuję za współpracę.
  • Tak przechodząc do aspektów pozytywniejszych - wydaje mi się, że nie jestem MG bardzo wymagającym, jeśli jesteś kimś, kto chciałby nauczyć się grać w tego typu gry, mogę przygarnąć cię pod swoje skrzydła i nauczyć. Z czasem się wyrobisz i nauczysz wszystkiego. Nie będę przecież karał dobrych chęci. Gdzieś trzeba zacząć.
  • Z kolei jeśli oczekujesz wyzwania i tego, że twoja postać nie będzie miała w życiu łatwo i będzie jej cały czas wiatr w oczy leciał - przy zapisywaniu się do mnie najzwyczajniej daj mi znać. Cała zabawa polega właśnie na odpowiedniej synchronizacji obu stron grających i dostosowaniu się ich do siebie.
  • Masz czerpać przyjemność z gry, a nie pchać post za postem licząc na zbawienie - moim zadaniem jest sprawić, że będziesz dobrze się bawił. Jeśli jakiś wątek nie do końca cię kręci lub na starcie już chcesz zaznaczyć, że danych rzeczy grywać nie zamierzasz, napisz. Wiadomo, nie wszystkiego zawsze da się uniknąć, lecz w miarę możliwości postaram się nie robić ci pod górkę.
  • Masz pytania o mechanikę, nie wiesz dlaczego wydarzyło się coś konkretnego? Napisz. Jeśli będę mógł ci to wyjaśnić nie rozbijając przy tym fabularnej bańki i niczego nie spoilerując, to to zrobię. Nie mam jednak zamiaru tłumaczyć się z zachowań NPC. Potraktuj je jak osobne istoty z własną psychiką, prawie że innych graczy. Nie mogę wejść im do głowy.
Powrót do góry Go down
http://aleinor.forumpolish.com

Kreatywny Tytuł Wątku.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1