Fantasy PBF. Gra jest obecnie w fazie BETA.

IndeksCalendarFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Piekło Na Ziemii - Sesja 1

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Draxkang

Liczba postów : 36

Karta Postaci
Imię Postaci: Renard Ulster
Rasa: Człowiek
Wzrost: 190 cm

PisanieTemat: Re: Piekło Na Ziemii - Sesja 1   Sob Maj 26, 2018 11:32 pm

Stał dalej z łukiem w rękach czekając na jakieś informacje o tym co dzieje się na zewnątrz. Kiedy Alicca cofnęła się do środka i znalazła się znowu przy nim, zapytał szeptem.

- I co, co tam się dzieje? Co to za hałasy? Kto tam jest?
Powrót do góry Go down
Wolfe

Karta Postaci
Imię Postaci: Friedrich Rose von Gleichen
Wzrost: 185

PisanieTemat: Re: Piekło Na Ziemii - Sesja 1   Nie Maj 27, 2018 12:44 pm

Friedrich chwilę wpatrywał się w scenę spod szpiczastego kaptura habitu. Piwne ślepia były szerzej uchylone, stał w bezruchu. Wypuścił powietrze przez nos i spojrzał po gromadzie.

- Nowy wróg. Nie obejdzie się bez walki. - stwierdził do towarzystwa obok siebie. Powoli ściągnął dwuręczny miecz z barku, wzrok powędrował po wszystkich obecnych. Nie było zbyt dużo czasu na planowanie, trzeba było reagować natychmiast. - Stwórzmy półokrąg wokół nich. Nie łączcie się w pary lub grupki, będziecie łatwym celem. Skorzystamy z przewagi liczebnej i możliwości dezorientacji.

Po tych słowach całkiem wysunął się z budynku, unosząc klingę miecza na wysokości piersi, gotowy do walki.
Powrót do góry Go down
Vesteng
Admin

Liczba postów : 112

Karta Postaci
Imię Postaci: Durrant Brownrigg
Wzrost: 200cm

PisanieTemat: Re: Piekło Na Ziemii - Sesja 1   Nie Maj 27, 2018 3:58 pm

Mężczyzna nadal walczył z wilkiem, nie zwracając uwagi na ludzi kręcących się przy budynku. Zamachnął się po raz kolejny, by spróbować uderzyć wilka toporem, lecz ten był zdecydowanie szybszy i uniknął ciosu, zadając własny w ramię mężczyzny. Ten miał teraz dwie krwawiące rany od pazurów.

Dziewczynka patrzyła na Aliccę jak zaczarowana. Pokiwała główką twierdząco... po czym nieśmiało i powolutku zaczęła iść w stronę elfki, lecz teraz już jedynie zerkała na nią zawstydzona. Wyciągnęła rączki w jej stronę.

"Honor zginął, ale zobaczę, co da się zrobić." ~ Brandon Sanderson, "Słowa Światłości"

Moje Postaci:
Durrant Brownrigg
- Motyw Durranta
Ayvanes - Motyw Ayvanes
Akasha Rayne - Motyw Akashy
Powrót do góry Go down
http://aleinor.forumpolish.com
Nilkhari

Liczba postów : 69

Karta Postaci
Imię Postaci: Alicca Vittorei
Rasa: Elf Księżycowy
Wzrost: 152 cm

PisanieTemat: Re: Piekło Na Ziemii - Sesja 1   Pon Maj 28, 2018 4:04 pm

- Ciężko to opisać... wygląda to na ogromnego wilka... oraz jakaś przerażająca mnie istota... walczą ze sobą. Jakby to powiedzieć... tamci opętani przy tym jednym to drobnostka.

Odpowiedziała szeptem mężczyźnie, przysuwając się do niego na moment, coby słyszał jej słowa tylko i wyłącznie On. Potem dziewczynka podeszła, wyciągnęła te swoje malutkie rączki... Alicca się rozczuliła. Nie zastanawiała się dużo. Wzięła ją na ręce i przytuliła ją do siebie. Westchnęła zaraz cicho

- Maleńka, co ja mam z Tobą zrobić... Z wami znaczy...
Powrót do góry Go down
Draxkang

Karta Postaci
Imię Postaci: Renard Ulster
Wzrost: 190 cm

PisanieTemat: Re: Piekło Na Ziemii - Sesja 1   Pon Maj 28, 2018 5:08 pm

Słysząc odpowiedź Aliccy zmarszczył brwi z zaniepokojeniem. Postanowił samem wyjrzeć na zewnątrz, skoro kobieta zajęła się teraz dziećmi. Podszedł do drzwi i stanął obok Maghnusa i Tyrona. Przyjrzał się scenie walki rozgrywającej na ich oczach, a potem popatrzył na Friedricha, który; jak wyglądało; już przygotowywał się do ataku.

- Czy to na pewno dobry pomysł wplątywać się w tą walkę w tej chwili? Nie wiemy nawet dlaczego oni właściwie walczą i skąd się tu wzięli. Czy w ogóle obie strony stanowią zagrożenie również dla nas? Wiecie jak powiadają... wróg mojego wroga jest moim sprzymierzeńcem. Tylko skąd wiedzieć kto tu jest wrogiem, a kto nie?
Powrót do góry Go down
Vesteng
Admin

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Piekło Na Ziemii - Sesja 1   Wto Maj 29, 2018 6:59 pm

Dziewczynka wtuliła się w Aliccę, spoglądając na nią co chwilę swoimi dużymi oczyma jak na bohaterkę. Widać było, że czuje się bezpiecznie w tej pozycji. Chłopak spoglądał na całą tą sytuację nieco zdziwiony, ale zadowolony. Był zadowolony z powodu tego, że jego siostra czuła się dobrze.

-Może pani uznać się za... wybraną. Ona nigdy do nikogo nie idzie. Zawsze chowa się za mną. Ale uważa panią za bohaterkę... Zresztą... ja chyba też. Właściwie to dzięki wam żyjemy, samemu to nie wiem... Ale też trudno stwierdzić, może tak byłoby lepiej... Tu już nic nie ma.

Westchnął. Widać było wyraźnie, że jest nieco zagubiony, że nie do końca wie co robić... że chce podjąć jakieś działanie, lecz nie wie za co teraz się chwycić.

W walce odbywającej się w pewnej odległości od domku w którym przebywali, wilk ponownie spróbował zaatakować mężczyznę, lecz walka na ziemii i popiole sprawiła, że chwilowo stracił balans. Na reakcję nie było trzeba długo czekać i za sekundę wilk miał na sobie pierwszą ranę, ochydną, jak każda zadana taką bronią, na łapie. Zaskomlał głośno i zawył raz jeszcze.

-Renard ma rację... ja bym się tam póki co nie ładował.

Centaurida odzyskała w międzyczasie świadomość co znajduje się wokół i wymamrotała

-Ała... Co tam się dzieje...? Walczą...?

"Honor zginął, ale zobaczę, co da się zrobić." ~ Brandon Sanderson, "Słowa Światłości"

Moje Postaci:
Durrant Brownrigg
- Motyw Durranta
Ayvanes - Motyw Ayvanes
Powrót do góry Go down
Vesteng
Admin

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Piekło Na Ziemii - Sesja 1   Wto Cze 05, 2018 5:47 pm

Nagle od wilka błysnęło chwilowo jasne światło, co sprawiło, że jego przeciwnik cofnął się o kilka kroków. Mierzyli się wzrokiem, obecnie bez ruchu. Minęło kilka sekund, dłużących się do czasu, który obserwująca ekipa nazwałaby przynajmniej kwadransem, po których wilk zerwał się do biegu w stronę lasu. Jego przeciwnik nie miał zamiaru jednak dać za wygraną, krzyknął wściekle i ruszył za nim, zdecydowanie wolniej, lecz wystarczająco szybko, by utrzymać zwierzę w polu widzenia. Wkrótce oboje zniknęli wśród drzew, a Tyron odetchnął głośno.

-Powinniście wracać. Trzeba zanieść wieści do znaczących ludzi, między innymi o tym co widzieliście i o zniszczeniu wioski. To nie jest robota na garść ludzi i muszą to wiedzieć. Maghnusie, zawieziesz ich z powrotem, bez dyskusji. My... zostaniemy tutaj, zaopiekujemy się dziećmi, ufortyfikujemy to miejsce, by było bazą wypadową z prawdziwego znaczenia. Wrócicie z posiłkami.

Mówił śmiertelnie poważnym tonem, tak, by nikt z zebranych nie odważył mu się sprzeciwić. Maghnus spojrzał na niego, widać było, że chciał coś powiedzieć... lecz jedynie odwrócił się w stronę z której przybyli.

-Idziemy. Ma rację. Niestety.

---

Podróż powrotna mijała w milczeniu. Po tym co zobaczyli żarty i radosne rozmowy wydawały się swoistą zbrodnią. Cisza ta była swoistym sposobem na uczczenie pamięci tych ludzi. Mijały minuty, godziny, dni... W końcu dojechali na miejsce, bez żadnych przeszkód, lecz również bez żadnych odpowiedzi, jedynie z większą ilością pytań. Wóz zatrzymał się przed Bramą Trupią, a jednooki mężczyzna zsiadł z niego leniwie.

-Żegnajcie... lub mam nadzieję, że do zobaczenia. Nie mogliśmy zrobić nic więcej. Jeśli będę ponownie wyruszał w tamtą stronę, dam wam znać. Tymczasem ja sam pójdę przekazać informacje władzom.

Koniec sesji pierwszej, dziękuję za grę.

Moje Postaci:
Durrant Brownrigg
- Motyw Durranta
Ayvanes - Motyw Ayvanes
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Piekło Na Ziemii - Sesja 1   

Powrót do góry Go down

Piekło Na Ziemii - Sesja 1
Powrót do góry