Fantasy PBF. Gra jest obecnie w fazie BETA.

IndeksCalendarFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Regulamin Areny

Go down 
AutorWiadomość
Vesteng

Liczba postów : 100

Karta Postaci
Imię Postaci: Durrant Brownrigg
Rasa: Człowiek
Wzrost: 200cm

PisanieTemat: Regulamin Areny   Sro Kwi 25, 2018 7:08 pm

1. Walki odbyte na arenie są walkami niefabularnymi, to znaczy, iż nie mają one żadnego wpływu na jej fabułę. Postaci nie przenoszą z areny żadnych nagród ani obrażeń. Jeśli postaci poznały się na arenie, należy traktować to w sposób, jakoby nie poznały się wcale.

2. Walki na Arenie mogą mieć skutki fabularne tylko i wyłącznie wtedy, gdy obie postaci walczące fabularnie znajdą się na arenie oraz następujący fakt zostanie jasno przedstawiony w pierwszym poście walki.

3. Walki sędziuje MG lub osoba uprawniona do tego przez innego użytkownika o randze Moderatora lub wyższej. Kategorycznie zabrania się sędziowania pojedynków jednego z graczy walczących.

4. Na początku walki za porozumieniem walczących z MG można wyznaczyć okres czasu na reakcję każdej ze stron. W momencie przekroczenia tego czasu jeden z walczących może zostać on wykluczony z dalszej walki. Taki fakt należy zaznaczyć w pierwszym poście walki. Wyznaczony czas na reakcję nie może być krótszy niż dwa dni. (48 godziny). W momencie przekroczenia owego czasu przez sędziującego, walczący mogą uznać walkę za nieodbytą, lub poprosić o sędziowanie innego MG.

"Honor zginął, ale zobaczę, co da się zrobić." ~ Brandon Sanderson, "Słowa Światłości"

Moje Postaci:
Durrant Brownrigg
- Motyw Durranta
Ayvanes - Motyw Ayvanes
Akasha Rayne - Motyw Akashy
Powrót do góry Go down
http://aleinor.forumpolish.com

Regulamin Areny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1