Fantasy PBF. Gra jest obecnie w fazie BETA.

IndeksCalendarFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Ogółem nie w skrócie, lecz krótko

Go down 
AutorWiadomość
Nilkhari

Liczba postów : 70

Karta Postaci
Imię Postaci: Alicca Vittorei
Rasa: Elf Księżycowy
Wzrost: 152 cm

PisanieTemat: Ogółem nie w skrócie, lecz krótko   Pon Sty 29, 2018 11:02 pm

Najszybciej opisuje mnie proste stwierdzenie : Mnie się kocha, albo nienawidzi.
Nie ma niczego pomiędzy, a jeżeli już, to bardzo rzadko. Twisted Evil

Generalnie jestem osobą miłą, uprzejmą i wyrozumiałą. Ale nie radzę mi podpadać. Moja sympatia bądź jej brak, nie ma jednak większego znaczenia przy moim postrzeganiu postaci (Na odwrót również. Nie postrzegam gracza poprzez to co robi postać, co proponuję każdemu!), oraz nie ma to wpływu na podejmowane przeze mnie decyzje.

Mimo wszystko jestem ogromnym śmieszkiem. Zawsze można przyjść, porozmawiać o niczym, pośmiać się, pożartować bądź wyżalić.

Jako MG:

- Bez bicia przyznaję się, że MG jestem od niedawna. Uczę się dopiero, więc proszę o wyrozumiałość.
- Jedynie nowi gracze mogą liczyć u mnie na ulgi. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z Tego typu rzeczami i nigdy nie zdarzyło Ci się grać w tym stylu, zapraszam. Poradzę, doradzę, pomogę.
- Moje sesje bywają ostre. Jednakże to wszystko zależy od preferencji osób, które będą chciały u mnie grać.
- Poprowadzę wszystko, od horroru, do karczemnych bijatyk.
- Zdarzają mi się na sesji flaki, krew, oderwane kończyny czy nawet - powiedzmy szczerze, nie boję się zabijać postaci. Jeżeli na sesji będzie taka możliwość, podkreślę to.
- Coś się nie podoba w sesji? Pisz śmiało. Ale do mnie w pierwszej kolejności. Nie toleruje obgadywania za plecami oraz plotek. Nie będę tego akceptować i jeżeli cokolwiek dotrze do mnie (również plotki graczy na innych graczy) będę bezwzględna
- Jak każdy mam swoje prywatne życie. mam dwójkę dzieci i dom na głowie, a do tego studiuję. Wyrozumiałość za wyrozumiałość i szacunek za szacunek.
Powrót do góry Go down

Ogółem nie w skrócie, lecz krótko
Powrót do góry 
Strona 1 z 1